با بیش از یک دهه تجربه

ماشین سازی آپادانا با داشتن سابقه ی درخشان و تولیدات مرغوب در رده ی بهترین تولید کنندگان ماشین های خطوط بازیافت و طراحی و تولید قالب های متفاوت در راستای تامین نیاز مشتری و استفاده از بروزترین فناوری روز دنیا در ساخت ماشین های آپادانا می باشد.

ماشین سازی آپادانا در راستای رضایت مشتری و مشتری مداری قبل از طراحی و تولید ماشین با ارائه ی مشاوره ی رایگان به مشتریان محترم این امکان را ایجاد کرده است که تمام نیاز های مشتری سنجیده و دستگاه با بهره وری بالاتری تولید و بدست مشتریان گرامی می رساند.

گالری ماشین سازی آپادانا

ماشین سازی آپادانا تولید کننده ی برتر خطوط بازیافت

ماشین سازی آپادانا
تولید ماشین های خطوط بازیافت
ماشین سازی آپادانا اصفهان برتر بازیافت
ماشین بازیافت پِت
آپادانا اصفهان

ماشین بازیافت سفارشی آپادانا

ماشین سازی آپادانا با بیش از یک دهه تلاش در صنعت ساخت ماشین های خطوط بازیافت و شایان ذکر است که صنعت بازیافت از جمله صنایعی است که هنوز در بسیاری از کشورهای جهان به خوبی شناخته نشده است.

مردم این کشورها به دلیل عدم آگاهی از منافع و مزایای این صنعت، همچنان زباله های خود را به صورت درهم به خودروهای حمل زباله می سپارند و با این کار امکان استفاده مجدد از قیمت اعظم زباله ها را از بین می برند. امروزه در کشورهای پیشرفته و برخی کشورهای در حال توسعه (همچون ایران) کوشش می شود تا اهمیت صنعت بازیافت و منافع متعدد آن از طریق آموزش مراحل مختلف روند بازیافت و نتایج به دست آمده به عموم مردم شناسانده شود.

ماشین سازی آپادانا با در نظر گرفتن اهمیت بازیافت   از به هدر رفتن منابع سودمند و سرمایه های ملی جلوگیری می کند و استفاده از ماشین آلات آپادانا که مصرف مواد خام و مصرف انرژی را کاهش می دهد. با این کار، تولید گازهای گلخانه ای نیز کاهش می یابد. بازیافت مهم ترین مفهوم در مدیریت پسماند است.

ویژگی های ماشین های تولیدی ماشین سازی آپادانا:

  • استفاده از مواد اولیه ی مرغوب
  • ساخت ماشین های خطوط بازیافت به صورت سفارشی
  • دقت در ساخت و افزایش کارایی ماشین های بازیافت آپادانا
  • کارایی بالا بدون لرزش

مشاوره و ارتباط با ما

مشتریان عزیز و محترم می توانند برای مشاوره ی خرید و پشتیبانی محصولات با شماره تلفت درج شده در سایت و یا از طریق فرم تماس با ما موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.