ساخت انواع قالب های صنعتی

ماشین سازی آپادانا با پرسنلی متخصص با بیش از یک دهه تجربه و سابقه ی درخشان در صنعت ساخت قالب های صنعتی نیز پیشرو بوده و آماده ی دریافت سفارشات شما برای تولید قالب می باشد.
مشتریان گرامی در نظر داشته باشید با تماس با واحد طراحی و تولید و یا مشاوره می توانید نظرات و نوع کارایی را مطرح تا ماشین سازی آپادانا طبق نیاز شما قالب مورد نیاز با با برترین کیفیت تولید و در اختیار شما قرار دهد.

گالری تصاویر

قالب های تولیدی توسط ماشین سازی آپادنا با برترین فناوری روز دنیا

قالب سازی صنعتی
تراش قالب صنعتی
قالب صنعتی پلاستیک اصفهان
ماشین بازیافت آپادانا
قالب صنعتی سفارشی

تولید سفارشی و با کیفیت

ماشین سازی آپادانا با استفاده از بروزترین دستگاه های و ابزارآلات دنیا و با تجربه و سابقه ی درخشان بیش از یک دهه اقدام به تولید انواع قالب ها کرده است.

قالب های تولیدی به دلیل استفاده ی ما از مواد اولیه ی مرغوب سفارشی بوده و بیش ترین کارایی رو برای شما مشتریان گرامی دارد.

  • استفاده از مواد اولیه ی مرغوب
  • ساخت قالب های پلاستیک به صورت سفارشی
  • دقت در ساخت و افزایش کارایی
  • قالب هایی با دقت زیاد

اقدام سریع در تولید و تحویل سفارش مشتری

شرکت ماشین سازی آپادانا با بیش از یک دهه سابقه در عرصه صنعت در زمینه ساخت مایشن آلات خطوط بازیافت فعالیت خود را در سال 1387 آغاز نموده و علاوه بر تولید ماشین آلات خطوط بازیافت و قالب سازی طبق سفارش مشتریان نیز عمل می نماید. این شرکت با داشتن کارشناسان مجرب و متخصص با توجه به مقوله جهانی شدن با ایجاد واحد تحقیق و توسعه خود و قرار دادن امکانات و فضای مناسب در اختیار این واحد بر آن است با ارائه محصولات جدید خواسته های مشتریان را محقق نماید.